KONST / Litografier / Färglitografi 11918241
nr 1191 8241
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Färglitografi, Johnny Friedlaender (1912-1992), Signerad, numrerad 49/99, bladets mått: 76x56,5, oramad
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:11:02
100 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender